Ogłoszenie

Nowa odsłona!

Hej. Jak widać, na stronie zaszły zmiany. Wiem. Po raz kolejny. Znowu obiecuję, że tym razem będę zaglądać tu regularnie.

Dodałam stronę główną, powitalną. Ona wskaże każdemu, co tutaj znajdzie. Szata graficzna także zmieniła swój wygląd. Tym razem bardziej pasuje do charakteru strony, która powoli zmienia swoją filozofię. Nie będę tylko (i aż) pisać opowiadań, ale także inne tematy. Czasem coś osobistego, czasem społecznego. Chcę także pokazać (nie wiem jeszcze jak) moją walkę samej z sobą, by regularnie pisać. Fajnie byłoby, gdyby każdy z Was dołączył do walki i pochwalił się swoimi wypocinami ( nie tylko tymi pisemnymi).

Wzajemna motywacja potrafi zdziałać cuda!

Po prawej stronie znajdziecie zapis „Mojej misji”. Będę się z niej rozliczać. Na razie nie jest zbyt konkretna, bo muszę sobie zorganizować czas na nowo. Zakładka „O mnie” również skrywa nową treść z powodu zmian – nie tylko tych blogowych, ale i życiowych. Wystartowałam także z profilem na Instagramie. Wystarczy kliknąć w ikonkę portalu, która znajduje się w nagłówku. Wylądujesz w świecie moich inspiracji.

Zapraszam Was do odkrycia tego bloga na nowo. Życzę Wam i sobie powodzenia w walce z codziennością.

Do boju !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *